Pasaulio graplingo čempionate – lietuvių triumfas

Arnas Šaduika, Sandra Bacevičiūtė ir Mantas Kondratavičius tarptautinės graplingo federacijos IGF organizuojamo pasaulio čempionato absoliučių svorių kategorijose iškovojo pirmąsias vietas bei laimėjo tris iš keturių čempionatui skirtų specialiųjų diržų. Ketvirtojo diržo savininke tapo Latvijos graplingo imtynininkė Anda Filipova.

„Po praėjusių nesėkmingų metų pasaulio čempionate, be abejo, turėjome tikslą pasirodyti geriau. Smagu, kad tiek Arnas, tiek Sandra, tiek Mantas mūsų planus pavertė realybe. Noriu pagirti trenerius už jų puikų darbą per visus šiuos metus“, - sakė Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas.

Čempionate dalyvavo 308 dalyviai, kurie atstovavo 34 klubams dešimtyje šalių. Tai naujasis IGF turnyrų rekordas.

„Esame išsikėlę tikslą auginti turnyrą ir nuosekliai artėjame to tikslo link. Gaila, kad dėl ligų neturėjome kelių planavusių atvykti šalių atstovų, tačiau tokia yra realybė. Apskritai vertinant, tiek mes organizatoriai, tiek dalyviai čempionatu yra patenkinti“, - komentavo K.Smirnovas.

Disciplinoje be kimono savo svorių kategorijose triumfavo: Konstantinas Mokšin (64 kg), Mantas Smailys (72 kg), Tomas Smirnovas (80 kg), Arnas Šaduika (90 kg), Titas Laurinavičius (100 kg), Dovydas Šidlauskas (per 100 kg), Ariana Šuopytė (53 kg), Lijana Lipinskaitė (61 kg).

Disciplinoje su kimono laimėtojais tapo: Konstantinas Mokšin (64 kg), Mantas Smailys (72 kg), Mindaugas Veržbickas (80 kg), Vytautas Orvidas (90 kg), Mantas Kondratavičius (100 kg), Dovydas Šidlauskas (per 100 kg), Airida Kupstaitė (53 kg), Sandra Bacevičiūtė (per 77 kg).

„Noriu darkart pasveikinti visus nugalėtojus ir palinkėti tokiu pat keliu eiti toliau“, - reziumavo K.Smirnovas.